JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA PËR BIZNES, NË LAGJEN “SHEQ I VOGËL” FIER.

4,000 EUR / Muaj

Description

Ambienti ndodhet në zonën “Sheq i Vogël” Fier,në katin e 2-të.

Sipërfaqa e tij është 4000m².

Organizohet në 1 ambient të madh me kufizime dhe ndarje kollonash, 2 tualete, ka edhe sistem aspirimi.

Ambienti është i përshtatshëm për qëndër tregtare, fasoneri, si edhe kompani të tjera elitare.

Çmimi është 4000 euro/muaj, i panegociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Fier
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Jo
 • Property floor
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Property status
  For rent

Address

Share on social media

Share