JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.

40,000 LEK / Muaj

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN “HOXHA TAHSIM”, TIRANË.
Prona është e organizuar në: 1 ambient dhe 1 tualet.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe është i favorshëm për çdo lloj investimi.
Sipërfaqja e tij është 55.9 m2.
Ambienti është lehtësisht i aksesueshëm dhe me aktivitet te mirë.
Jepet me qira për 40.000 Lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697022840.

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For rent

Address

Share on social media

Share