JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE KOMUNA E PARISIT

10 EUR / m2

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE KOMUNA E PARISIT.

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira në qytet me akses të favorshëm.

Prona ndodhet në katin 0 dhe ka një sipërfaqe prej 413m2.

ORGANIZIMI:
5 AMBIENTE
4 TUALETE.

Ka mundësi bashkimi në 1 ambient të bollshëm.

Ambienti ka sistem të brendshëm aspirimi.

Mund të funksionoj për lloje të ndryshme biznesi: call center, supermarket, bar kafe, showroom etj.

Jepet me qira me çmimin: 10 euro/m2

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355697032246

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For rent

Address

Share on social media

Share