JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANË.

600 EUR / Muaj

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOPSHTI BOTANIK, TIRANË.

Apartamenti ka sipërfaqe 105 m2 dhe ndodhet në katin e 6-të .

Organizimi:
2 dhoma gjumi ,
sallon + kuzhinë,
1 tualet,
2 ballkone.

Është i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner.
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme.
Mundësi parkimi .

Jepet me qira për 600 euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696050092

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Jo
 • Property floor
  6
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Property status
  For rent

Address

Share on social media

Share