JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 TUALETE + 2 BALLKONE NE RRUGEN ABDYL FRASHERI, TIRANË.

1,200 EUR / Muaj

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 4+1+2 TUALETE + 2 BALLKONE NË RRUGËN ABDYL FRASHËRI, TIRANË.

Ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri, me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë.

Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Është i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner.

Sipërfaqja e apartamentit është 125m2.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, i cili ka një vendodhje strategjike, në zonën e Bllokut, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rëndësishme.
Fare pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lodrave për fëmijë.

Jepet me qira për vlerën 1200 Euro/muaj. BRUTO
Ne cmim perfshihet dhe post parkimi.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  9
 • Property status
  For rent

Address

Share on social media

Share