fbpx

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1 NË LAGJEN ‘CLIRIMI’, ELBASAN.

300 EUR / m2

Description

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, NË LAGJEN ÇLIRIMI, ELBASAN.

Sipërfaqja e pronës është 280 m2 e çertifikuar.

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha mundësitë dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte.

Organizohet në :
Sallon+kuzhinë,
3 dhoma gjumi,
2 tualete.

Jepet me qira në një çmim prej 300Eur/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045100

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Elbasan
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share