JEPET ME QIRA VILË NË FRESK

500 EUR / Muaj

Description

Jepet me qira vilë me lulishte 300 m2 , parking privat , e pajisur në cdo detaj , në vilë përfshihen 2 dhoma gjumi në katin e 2-të + tualet , kati i 3-të ka holl bashkë me kuzhinën + tualet + dhomë gjumi dhe 85 m2 ballkon, 270 M2, i mobiluar. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 6032222

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Villa
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  2
 • Property status
  For rent

Features

Address

Share on social media

Share