OKAZION!!! SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER

24,000 EUR / Total

Description

OKAZION!!! SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN “APOLLONIA” FIER..

Ka një sipërfaqje prej 21m² dhe disponon çertifikatë pronësie.

Organizohet në 1 ambient me hapsirë te bollshme, 1 tualet.

Është i përshtatshëm për ç’do lloj biznesi.

Shitet me një çmim prej 24.000 euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 20 45 103.

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Fier
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share