SHITET APARTAMENT 1+1 NË TUSHEMISHT, POGRADEC.

27,000 EUR / Total

Description

Shitet apartament 1+1 në një ndër zonat më atraktive të qytetit të Pogradecit.
Hyrja organizohet në 1 sallon+kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.
Ndodhet në katin e 2-të të një kompleksi të sapo ndërtuar me orientim nga lindja. Shitet totalisht i mobiluar me një çmim prej 27000/euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:+355 69 20 45 100

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Pogradec
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  2
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share