fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

950 EUR / m2

Description

SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

SIPËRFAQJA : 117.5 m2
CMIMI : 980 euro/ m2
VENDNDODHJA : Pranë ish doganës , Rr Teodor Keko , Tiranë

Shitet apartament 2+1 në një ndër komplekset më të reja të banimit Akses Tirana .
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 –të banimit të nje pallati të termoizoluar me ashensor. Banesa organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në tualetin e përbashkët , në sallonin e bollshëm dhe ambientin e gatimit, të cilët kanë dalje në ballkon dhe më tej në dy dhomat e gjumit.

Tipologjia:
1 Korridor shpërndarës
1 Tualet I përbashkët
1 Sallon +Ambient gatimi/ngrënie
2 Dhoma gjumi
1 Ballkon

Për më shumë detaje na kontaktoni !
0697032241

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  2
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share