SHITET NDËRTESË + TOKË TRUALL NË POGRADEC

250,000 EUR / Total

Description

Shitet ndërtesë + tokë truall në Pogradec.
Ka një sipërfaqje totale prej 230 m² dhe ndodhet përballë liqenit. Prona është e destinuar për ndërtim 6-katësh dhe disponon çertifikatë pronësie. Vjen në shitje me çmimin 250 000 €/total (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 8884

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Toke Truall
 • City
  Pogradec
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share