fbpx

SHITET NJËSI BIZNESI NË SKELË,VLORË.

430,000 EUR / Total

Description

🔥🆕SHITET NJËSI BIZNESI NË SKELË,VLORË.

✅ Prona ndodhet në rrugë kryesore, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 480 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 430.000 Euro/Total.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Vlore
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share