SHITET TOKË ARË NË DALJE TË KORÇËS.

130,000 EUR / Total

Description

Shitet tokë arë në dalje të Korçës.
Toka ndodhet buzë rrugës nacionale Korçë – Ersekë. Ka një sipërfaqe prej 6520 m2. Është e cilesuar si tokë arë por është shumë e favorshme për të ndërtuar ndertesa. Kontakti me rrugën e ben shumë të favorshme dhe për të ndërtuar lloje të ndryshme biznesi. Shitet me një çmim prej 130 000 Euro / Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Land
 • City
  Korce
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share