SHITET TOKE ARË NË SPILLE

70,000 EUR / Total

Description

Shitet toke arë në Spille, me një sipërfaqe prej 800m2.
Toka ka një lokacion shumë të mirë dhe të favorshëm për cdo lloj investimi.

Çmimi për shitje është 70000 euro total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697022840

Additional information

 • Property type
  Land
 • City
  Kavaje
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share