fbpx

SHITET TOKË PËR NDËRTIM, PRANË LIQENIT TË THATË, TIRANË

520,000 EUR / Total

Description

SHITET TOKË PËR NDËRTIM, PRANË LIQENIT TË THATË, TIRANË.

Çmimi: 520000 Euro
Vendndodhja: Pranë Liqenit të Thatë, Tiranë
Sipërfaqe: 4000 m2

Del në shitje nga DES tokë për ndërtim , pranë Liqenit të Thatë, Tiranë.

Një mundësi shumë e mirë për investime individuale, ose vila në një pamje panoramike të qytetit të Tiranës.

Zona në të cilën ndodhet është zonë e qetë, me prespektivë në ndërtim dhe zhvillim, larg zhurmave dhe smogut të qytetit .

Toka ndodhet në një vend shumë strategjik për ndërtim dhe sipas planit urbanistik cilësohet zonë ku mund të ndërtohen projekte.

ID:12794

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355 69 703 2244

Additional information

 • Property type
  Toke Truall
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share