SHITET TRUALL NË KSAMIL

42,000 EUR / Total

Description

Shitet tokë truall + ndërtesë në Ksamil .
Sipërfaqja: 226 m katror e çertifikuar.
Ka një Objekt (garsonier) i pa përdorur për banim, gjurma e së cilit është 25 m2, gjithashtu me dokumentacionin e përshtatshëm.
Trualli është në Qëndër të Kodrës mbi Qytezën e Ksamilit
Nga Objekti shikohet Deti dhe ishujt e Ksamilit.
Te “porta” kalon rruga.
Energjia elektrike, Uji
dhe Pusetat e shkarkimit janë gati për lidhje
Nga pjesa e sipërme kufizohet me mur.
Pjesa e poshtme (perendimi) me mur.
nga Lindja: Rruga
dhe Jugu me mur kufizues.
Çmimi është 42.000 euro/total.

ID e pronës 11766.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 70 66 661

Additional information

 • Property type
  Toke Truall
 • City
  Sarande
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Perëndim
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share