fbpx

SHITET ULLISHTE NE KANINË ME PAMJE NGA DETI.

300,000 EUR / Total

Description

🆕🔥SHITET TOKË ULLISHTE NË KANINË ME PAMJE NGA DETI.

✅ Sipërfaqe: 3000 m²/ Total
✅ Vendndodhja: Vlorë,Kaninë
✅ Çmimi 300.000 Euro/Total

Zona në të cilën ndodhet toka
është një zonë në zhvillim, mund të përdoret dhe për ndërtim.

Detaje të tjera:
✅ 100 Euro/m2
✅ Orientimi Perëndim
✅ Me dokumetacion të rregulltë hipotekor.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066661
📧
🌐 www.desrealestate.al
——————————————————

Additional information

 • Property type
  Ullishte
 • City
  Vlore
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Property status
  For sale

Share on social media

Share