JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI ELBASANIT.

1,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi Elbasanit, Elbasan.
Ambienti ka një sipërfaqe prej: 100m². Është i përshtatshëm për: banka, klinike dentare farmaci dhe aktivitete të tjera biznesi. Favorizohet nga lokacioni tepër i përshtatshëm pranë stadiumit Elbasan Arena. Çmimi me të cilin jepet me qira është: 1000 € /muaj.
👉 Për një vizitë na kontaktoni: ☎️ 069 204 5100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »