JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1, RR.SOTIR KOLEA, TIRANË

500 EUR / Total

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një vile 3-katëshe dhe ka sipërfaqe 180 m². Organizohet në soxhorno-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verandë. Jepet e mobiluar në menyrë bashkëkohore + ka kondicioner në cdo dhomë. ☎️ Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »