JETPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 65 M² NË LAGJEN 7, KORÇË.

15,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi në lagjen nr: 7 pranë shkollës “Asdreni” , me sipërfaqe 65 m².
Ambienti suporton ndërtimet e reja dhe pozicion mjaft të favorshëm për aktivitetin e një biznesi të mundshëm.
Jepet me qira me një çmim prej 15,000 Lekë/Muaj.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »