OKAZION SHITET APARTAMENT KATI-2 ME SIPËRFAQE 85 M2, NË LAGJEN 7, KORÇË.

45,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 kati i dytë me sipërfaqe 85 m² në lagjen 7 në Korçë.
Apartamenti është ndërtim i ri dhe në nje zonë mjaft të mirë të qytetit.
Prona organizohet në sallon i madh + kuzhinë, dhomë gjumi, koridor i bollshëm dhe tualet. Gjithashtu ambienti disponon edhe një dhomë më vete për orenditë shtëpiake ose si magazinë.
Shitet i mobiluar me një çmim prej 45000 Euro/Total, i negociueshem.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Korce
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »