SHITET APARTAMENT 1+1, LUNGOMARE, VLORË

50,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, Lungomare, Vlorë. Apartamenti ka sipërfaqe totale 65 m² nga të cilat 63 m² është sipërfaqja e brëndshme dhe 2 m² ballkoni.
Objekti organizohet në soxhiorno + ballkon, dhomë gjumi, tualet dhe ndodhet në kat të tetë banimi. Apartamenti është i orientuar nga veri-lindje, pallati është ndërtim i ri me ashensor dhe pozicionohet shumë pranë detit + ka dhe parkim.
Cmimi është 50 000€/total (i negocjueshëm).
Për informacion te mëtejshëm dhe vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2243

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  8
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »