SHITET APARTAMENT 2+1, NË LAGJEN "KRYENGRITJA" FIER

35,400 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjjen “Kastriot” Fier.

Ka një sipërfaqe prej 75 m² / total, ku në çertifikatën e pronësisë janë 70.3 m². Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati ekzistues. Organizohet në: 1 sallon, 1 kuzhinë e ndarë në hapësirë me vete dhe 2 dhoma gjumi. Shitet i mobiluar dhe restauruar me çmimin : 35’400 euro/Total, i negociueshëm. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 703 2243 Algert Belulaj.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »