SHITET APARTAMENT 2+1, NË QENDËR TË FIERIT!

62,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në lagjjen “15-Tetori” Fier.

Ka një sipërfaqe prej 110 m² me hapësirat e përbashkëta, ku 102.5 m² janë në çertifikatë pronësie. Ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri me ashensor dhe sistem izolimi kapot. Organizohet në: 2 dhoma gjumi, kuzhinë + sallon, 2 banjo, 2 ballkone. Dritaret janë me dopjo xham dhe shitet i mobiluar totalisht me çmimin 62 000 €/total.

Për informacion më të detajuar dhe vizit në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 703 2243 Algert Belulaj.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  7
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »