SHITET SHTËPI PRIVATE NE ÇLIRIM, FIER

60,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private + truall në lagjen “Çlirim”, Fier. Ka një sipërfaqe totale trualli prej: 179.4 m² nga të cilat : 179.4 m² për banim. Shtëpia ka 4 dhoma, 1 kuzhinë, 2 banjo, 2 ballkone, 1 bodrum, verandë, baçe dhe taracë të shfrytëzueshme. Shtëpia disponon dokumentacion të plotë. Shitet me një çmim prej: 60 000 €/ total (i negocjueshëm). Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2242

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »