SHITET SHTËPI PRIVATE+TRUALL NË BRADASHESH, ELBASAN.

65,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet shtëpi private + truall në Lagjen Haxhias, Elbasan. Shtëpia ka sipërfaqe totale 550 m² nga të cilat:
250 m² është sipërfaqja e shtëpisë dhe 300 m² është sipërfaqja e tokës përreth saj. Shtëpia është me hipotekë dhe disponon të gjitha dokumentat e nevojshme për ndërtim. Çmimi i shitjes është 65.000 €/total. Për më shumë informacion na kontaktoni 069 204 5100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »