SHITET TOKË ARË NË ÇLIRIM, FIER.

30,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet tokë are në Çlirim, Fier, me sipërfaqe 14800 m², Toka ka lokacion të favorshëm pranë rrugës dhe kanalit vaditës. Një pjes e saj është e mbjellë me ullinj. Shitet me çmimin prej 30000€/ total. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni : 069 703 2242

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »