VILE ME QIRA ne Tirane

1,400 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet Vile me qira. Vila eshte 3 kate, 2 kate banimi, nje kat perdhes dhe papafingo 40 m2. Vila ka 1000 m2 toke.
Ngrohja eshte me sistem kaldaje dhe secila dhome ka ngrohje me kondicioner. Uji i ngrohte sigurohet me panele diellore. Vila eshte e mobiluar, e shkelqyer per te jetuar dhe per zyra kompanishe apo seli organizatatash .

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »