fbpx

🆕 🔥 SHITET VILË 5 KATE NË AKSIN FIER – BERAT

630,000 EUR / Total

Përshkrimi

🆕 🔥 SHITET VILË 5 KATE NË AKSIN FIER – BERAT

✅ Çmimi: 630.000 €/Total
✅ Vendndodhja: Aksi afaier-Berat
✅ Sipërfaqe Ndërtese: 1.303 m2
✅ Sipërfaqe Trualli: 1.000 m2

Zona në të cilën ndodhet Vila është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.
Ndertesa ka 4 kate + 1 kate nentok.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 1.303 m2 total.
-E ndare sipas kateve:
-196 m2 kati nentok
-258 m2 kati pare
-283 m2 kati i 2-të, 3-të dhe 4-të.
Ne ndertese jane 6 hyrje banimi dhe dy kate sherbejne per aktivitete biznesi
Vila eshte totalisht e mobiluar dhe e mireinvestuar me kushte bashkohore moderne.
Gjithe ndertesa eshte e pajisur me sistem alarmi,sistem kaldaje dhe kondicioner. Pozicioni gjeografik shum i favorshem i prones sherben dhe si nje mundesi duke e shfrytezuar per Hotel,BNB,Agroturizem etj.

Vila është e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
📲 +355 69 706 6661
📧
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Fier
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share