fbpx

🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KODRA E DIELLIT, TIRANË.

450 EUR / Muaj

Përshkrimi

🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KODRA E DIELLIT, TIRANË.

🏷️Çmimi: 450 EURO / MUAJ

📐Sipërfaqja: 67 m2

📍Vendndodhja:KODRA E DIELLIT, Tiranë

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë te një pallati.

📌Ambienti përdoret për zhvillim aktiviteti si zyra , klinika, estetikë,lokal etj

📌 Zona në të cilën ndodhet është një zonë mjaft e zhvilluar. Pozicionohet buzë rruge dhe është shumë lehtë i aksesueshem.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ
☎️ 0688000969

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share