fbpx

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAPRAKË, TIRANË

500 EUR / Muaj

Përshkrimi

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAPRAKË, TIRANË

🏷️Çmimi: 500 Euro/Muaj

📐 Sipërfaqe: 127 m2

📍Vendndodhja : Rr. Dritan Hoxha

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 6- të të banimit në një pallati të ri me ashensor, organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit , 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

➖Tipologjia 2+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ
☎️ 0688000969

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share