fbpx

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR, TIRANË

650 EUR / Muaj

Përshkrimi

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR, TIRANË

🏷️Çmimi: 650 euro/muaj

📍Vendndodhja : Rruga e Bogdanëve

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banimit, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes+gatimit , 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni

➖Tipologjia 2+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
KOSTANDIN RRUSHI
☎️ 0692048884

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share