fbpx

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË DISPANCERISË, TIRANË

600 EUR / Muaj

PĂ«rshkrimi

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË DISPANCERISË, TIRANË

đŸ·ïžĂ‡mimi: 600 Euro/Muaj

📐 SipĂ«rfaqe: 92 m2

📍Vendndodhja : Rr. Reshit Petrela

đŸšȘ Apartamenti ndodhet nĂ« katin e 4- tĂ« tĂ« banimit nĂ« njĂ« pallati tĂ« ri me ashensor, organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit , 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

➖Tipologjia 2+1
đŸ›‹ïž 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
đŸ›ïž 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
đŸšȘ 1 Korridor

📌 Zona nĂ« tĂ« cilĂ«n ndodhet apartamenti Ă«shtĂ« njĂ« zonĂ« mjaft e zhvilluar, duke bĂ«rĂ« tĂ« mundur ofrimin e tĂ« gjitha shĂ«rbimeve bazĂ« tĂ« pĂ«rditshmĂ«risĂ«. BĂ«n tĂ« mundur njĂ« jetesĂ« tĂ« qetĂ« , me infrastukturĂ« tĂ« rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:
—————————————————————
KOSTANDIN RRUSHI
☎ 0692048884

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Kati PronĂ«s
  4
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share