fbpx

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+2 BALLKONE PRANË KOPSHTIT BOTANIK, TIRANË

400 EUR / Muaj

PĂ«rshkrimi

🏡JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+2 BALLKONE PRANË KOPSHTIT BOTANIK, TIRANË

đŸ·ïžĂ‡mimi: 400 euro/muaj

📍Vendndodhja : Rruga SelitĂ« e VjetĂ«r, Xhamia e SelitĂ«s

đŸšȘ Apartamenti ndodhet nĂ« katin e 2-tĂ« banimit, organizohet nga korridori shpĂ«rndarĂ«s nĂ« ambienti I ndenjes+gatimit , 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 2 ballkone

➖Tipologjia 2+1+2
đŸ›‹ïž 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
đŸ›ïž 2 Dhoma gjumi
🛀 2 Tualete
đŸšȘ 1 Korridor

📌 Zona nĂ« tĂ« cilĂ«n ndodhet apartamenti Ă«shtĂ« njĂ« zonĂ« mjaft e zhvilluar, duke bĂ«rĂ« tĂ« mundur ofrimin e tĂ« gjitha shĂ«rbimeve bazĂ« tĂ« pĂ«rditshmĂ«risĂ«. BĂ«n tĂ« mundur njĂ« jetesĂ« tĂ« qetĂ« , me infrastukturĂ« tĂ« rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ
☎ 0688000969

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Kati PronĂ«s
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share