fbpx

🏡SHITET APARTAMENT 1+1+ KUZHINË NË ALI DEM,TIRANË

88,000 EUR / Total

Përshkrimi

🏡SHITET APARTAMENT 1+1+ KUZHINË NË ALI DEM,TIRANË

🏷️Çmimi: 88.000 euro

📐 Sipërfaqe: 58 m2

📍Vendndodhja : Ali Dem

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një banimit në një pallat egzistues, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti

➖Tipologjia 1+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + gatimi
🛏️ 1 Dhomë gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌 Apartamenti është I ri, i sapo restauruar

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme .

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
ALDO DOKA
☎️ 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share