fbpx

🏡SHITET APARTAMENT 2+1 , KODRA E DIELLIT , TIRANË

158,400 EUR / Total

Përshkrimi

🏡SHITET APARTAMENT 2+1 , KODRA E DIELLIT , TIRANË

🏷️Çmimi: 158.400 euro

📐 Sipërfaqe: 99 m2

📍Vendndodhja :Kodra e Diellit, Tiranë

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 1 -rë të banimit në një pallat të ri,organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes+gatimit ,2 dhomat e gjumit dhe tualeti

➖Tipologjia 2+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
𝐀𝐍𝐈𝐒𝐀 𝐉𝐀𝐔𝐏𝐈
☎️ +355 69 703 2244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share