fbpx

🏡SHITET APARTAMENT 2+1 NË SHKOZË, TIRANË

60,000 EUR / m2

Përshkrimi

🏡SHITET APARTAMENT 2+1 NË SHKOZË, TIRANË

🏷️Çmimi: 60.000 EURO

📐 Sipërfaqe: 83.9m2

📍Vendndodhja : Rruga Ramazan Gaxherri

🚪 Apartamenti ndodhet në katin përdhe të banimit në një pallat të ri me ashensor ,organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit , 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

➖Tipologjia 2+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌Apartamenti është në faze përfundimi, sëshpejti I banueshëm

📌 Zona në të cilën ndodhet bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme .

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ
☎️ 0688000969

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share