fbpx

🏱 JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E DIBRËS, TIRANË

1,200 EUR / Muaj

PĂ«rshkrimi

🏱 JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE RRUGA E DIBRËS, TIRANË

đŸ·ïžCMIMI I QIRASË : 1200 euro/muaj

📍Vendndodhja: Rruga e DibrĂ«s, Farmacia 10, kompleksi Arlis

📌Ambienti ndodhet nĂ« katin e parĂ« tĂ« njĂ« pallati nĂ« anĂ« tĂ« rrugĂ«s. Organizohet nga 1 ambiente dhe 1 tualet .Totalisht I investuar dhe gati pĂ«r investim.Ambienti Ă«shtĂ« I pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r biznese si : estetikĂ«, parukeri , zyra tĂ« ndryshme etj

📌 Detaje tĂ« tjera
– E investuar
– Pllaka tĂ« reja
-Hidrosanitare të reja

📌Vendndodhja eshtĂ« mjaft e favorshme pasi Ă«shtĂ« njĂ« nga zonat mĂ« tĂ« preferuara tĂ« qytetit pĂ«r tĂ« zhvilluar biznesin tuaj , ju krijon mundĂ«si pĂ«r njĂ« klientelĂ« tĂ« gjerĂ«

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:
—————————————————————
ANISA JAUPI
☎ 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Kati PronĂ«s
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share