fbpx

APARTAMENT 1+1 PËR QIRA, SHESHI WILSON ,TIRANË

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SHESHI WILSON ,TIRANË

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 75 m², ndodhet në katin e 9-të .

Apartamenti organizohet në: 1 sallon + kuzhinë ,1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon .

Jepet i mobiluar, i pajisur me kondicioner dhe Wireless.

Pallati ka shërbim administrimi shumë të mirë dhe ashensor.

Jepet me qira për 400 Euro/muaj .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  9
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitur

Vendi

Share në mediat sociale

Share