APARTAMENT 2+1 NË SHITJE PRANË VASIL SHANTOS, TIRANË

110,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Blloku Vasil Shanto, 91 m2, në katin e 6-të të një pallati ndërtim i vitit 2005. Apartamenti organizohet : korridori ; tualeti
qëndror, vazhdojmë sallon ndenje me ambient gatimi të vecuar , dhomë matrimoniale,dhomë fëmjësh me ndriçim shumë natyral gjatë gjithë ditës. Apartameti është investuar totalisht që nga punimet elektrike , hidraulike, patinimi, dyert, dritaret, mobilimi. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara për banim ka një vendodhje perfekte me akses lëvizje në shumë drejtime, Bllok, Tirana re, 21 Dhjetori.Apartamenti disponon dokument të rregullt hipotekor,leje për vendosje ashensori dhe ka orientim Jug-Lindje. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 7022840

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share