fbpx

DYQAN DUPLEKS NË SHITJE, MYSLYM SHYRI,TIRANË

13,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

DYQAN DUPLEKS NË SHITJE, MYSLYM SHYRI,TIRANË

Rruga “Him Kolli” Tiranë.

Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 13.000.000 Lekë

Shitet ambient
komercial në zonën e Myslym Shyrit .

*Ambienti ndodhet në katin 0 të nje pallati të mirëorganizuar.
*Ka një sipërfaqe prej 49.3 m2 neto, dhe përfshin një tualet me dritare.
*Ambienti është i përshtatshëm për aktivitete nga më të ndryshmet,pasi është edhe i organizuar në Dupleks.

* Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

(Aktualisht ambienti është me qira,i përshtatur në katin 0 ambient biznesi dhe në katin 1 banim.)

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Dyqan
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share