fbpx

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA PRANË GJYKATËS VLORË

25,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANË GJYKATËS VLORË.

Prona ka një sipërfaqe prej 38.40 m2
Organizohet në:
1 ambient dhe 1 tualet.

Ambjenti ndodhet në katin e dytë me pamje nga rruga .

Ambienti është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh si : Zyrë Avokatie ,Noterie etj.

Çmimi 25.000 Leke/muaj.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +3556967066661

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share