JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TIRANË NË RRUGËN JORDAN MISJA 270 EURO/EURO

270 EUR / Muaj

Përshkrimi

Apartament me qira 1+1 në Rr Jordan Misja.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60m2 , apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues shumë cilësorë.
Organizimi i pronës është 1 dhomë gjumi, 1dhomë ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Çmimi i pronës është 270 euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696032222

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share