JEPET DYQAN ME QIRA NË BLLOK

1,200 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET DYQAN ME QIRA NË BLLOK

Dyqani ka një sipërfaqe prej 60 m2 në bllok.

Dyqani ka një fasadë në buzë të rrugës dhe mund të shfrytezohet për biznese të ndryshme.

Çmimi është 1200 euro/muaj, çmim i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Dyqan
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share