JEPET DYQAN ME QIRA NË LAGJEN ‘CLIRIMI ‘, LUSHNJE

700 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira dyqan në lagjen Clirimi, Lushnje.
Sipërfaqa e dyqanit është 77,90 m² me lokacion të favorshëm buzë rrugës.
Jepet me qira me çmimin 700 €/muaj. Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe më të frekuentuara.Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Dyqan
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share