JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati te ri, të mirë-administruar, me drejtim Jug-Perëndim, në një zonë shumë të qetë.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, dhoma gjumi, tualet dhe ballkon i bollshëm.
Ka një sipërfaqe totale prej 71 m².

Shtëpia eshte e re, e sapomobiluar dhe e pabanuar me perpare.
Ofrohet për qira në vlerën 400 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share