JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK SELVIA. TIRANE

500 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK SELVIA, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të mirë-administruar, me drejtim Jug-Perëndim, në një zonë shumë të qetë.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon i bollshëm.
Ka një sipërfaqe totale prej 88 m².

Ofrohet për qira në vlerën 500 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share