JEPET ME QIRA SHTËPI 2+1 TEK RRUGA ELBASANIT

350 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet shtëpi me qira tek rruga e Elbasanit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 78m², ndodhet në katin e 10-të të një pallati të ri me ashensor dhe të mirëadministruar.
Organizohet në sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe ka një korridor të bollshem që bashkon të 3 dhomat.
Ofrohet për qira në vlerën 350 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 609 1356.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  10
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share