JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI + APARTAMENT NË LAGJEN SULE PAPRI, ELBASAN

550 EUR / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi + apartament me një sipërfaqe totale prej 173 m2, ndodhet në katin e 2 dhe të 3
të një vile. Ambjenti biznesit është me përdorim të mëparshëm si lokal. Apartamenti organizohet në sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ofrohet me një qira mujore prej 550 Euro / Muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share