JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË.

70,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 155 m² dhe është i organizuar në: 1 dhomë të bollshme dhe 1 tualet.
AmbIenti është i përshtatshëm për çdo lloj biznesi si: bar-kafe, pastiçeri, fast-food, farmaci, etj.
Jepet me qira me një çmim prej 70.000 Lekë/total, i pa negociueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696032222.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share